Regulamin obiektu”DOLISTOWIE” w Dwerniku 11a

1.  Pokoje I domki w obiekcie wynajmowane są na doby zgodnie ze złożoną wcześniej rezerwacją.
2.  Doba trwa od godz. 1
4:00 w dniu przyjazdu do godz. 12:00 ostatniego dnia pobytu.
3.
Rezerwacji noclegów można dokonywać pocztą elektroniczną, tradycyjną, telefonicznie, jak I osobiście. Natomiast potwierdzenie rezerwacji ma zawsze miejsce za pośrednictwem poczty elektronicznej (adres; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ).

4. Warunkiem przyjęcia rezerwacji jest podanie imienia I nazwiska osoby zamawiającej pobyt oraz numeru telefonicznego do kontaktu.
5. Ostateczne potwierdzenie rezerwacji ze strony Dolistowia następuje po wpłacie zadatku na konto bankowe podane na stronie www.dolistowie.pl w wysokości 30% wartości zamówienia. Wpłacony zadatek nie podlega zwrotowi. W szczególnych przypadkach, gdy rezygnacja z pobytu (po wysłaniu zadatku) następuje powyżej 40 dni licząc od planowanej daty przyjazdu, istnieje moż|liwość zwrotu zadatku (sytuacje takie są roztrzygane indywidualnie).
6. Gościeproszeni są do dopełnienia wszelkich formalności meldunkowych w dniu przyjazdu.
6.  Należność za cały pobyt jest regulowana
w dogodnym dla obu stron terminie, nie później, niż w dniu wyjazdu. Dopuszczalne foormy płatności: gotówka, przelew.

7. Każda transakcja gotókowa I przelewowa za zadatek oraz za całość pobytu finalizowana jest paragonem fiskalnym. Na życzenie gości, istnieje możliwość wystawienia rachunku imiennego przy czym ten fakt należy zgłosić nie później, niż do końca miesiąca rozliczeniowego, w którym nastąpiła wpłata.

8. Aktualne wyposażenie domków I pokojów oraz cennik znajduje się na stronie www.dolistowie.pl

9. Planowane zmiany cen ogłaszane są odpowiednio wcześniej na stronie internetowej www.dolistowie.pl nie później, niż miesiąc przed ich wprowadzeniem.

10. Dolistowie nie odpowiada za treść merytoryczną, cennik oraz zdjęcia publikowane w sieci przez pośredników, z którymi Dolistowie nie zawierało umów. Wiarygodnym źródłem informacji o aktualnej ofercie jest jedyna I oficjalna strona Dolistowia www.dolistowie.pl. Z aktualnymi w arunkami można również się zapoznać telefonicznie 505 953 727 lub emailowo Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

11. Właściciel Dolistowia za pozostawione w obiekcie kosztowności, pieniądze, papiery wartościowe,     aparaty, kamery i inne przedmioty posiadające wartość artystyczną lub naukową nie ponosi odpowiedzialności.

12. Podczas pobytu gości w pokojach I domkach, gospodarze Dolistowia bez zgody gości, nie przebywają w pomieszczeniach przez nich wynajmowanych a goście otrzymują własne klucze do nich.
13.  Goście ponoszą odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia      i urządzeń technicznych obiektu, powstałych z ich winy.
14. Goście są zobowiązani zawiadomić właściciela o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu.
15. Zachowanie gości i osób korzystających z usług obiektu nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych gości.

16. Osoby nie będące naszymi gośćmi mogą przebywać na terenie obiektu po uprzednim poinformowaniu właścicieli obiektu
17. Goście zobowiązani są do przestrzegania przepisów p.poż. (nie należy używać grzałek, grzejników, dmuchaw grzewczych).
18. Parking jest bezpłatny, niestrzeżony. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za pozostawiony samochód  oraz znajdujące sie w nim rzeczy.
19. Wewnątrz budynków obowiązuje zakaz palenia.

20. Istnieje możliwość pobytu zwierząt na terenie Dolistowia – wyłącznie w domkach. Fakt ten należy zgłosić podczas rezerwacji noclegów. Pobyt zwierząt domowych jest bezpłatny. Należy jedynie regularnie sprzątać po swoich zwierzętach (isntrukcje gdzie I jak zachować higienę – goście otrzymują na miejscu lub telefonicznie).

21. Sprawy nieuregulowane w powyższym dokumencie roztrzygane są indywidualnie.

ŻYCZYMY PRZYJEMNEGO POBYTU I NIEZAPOMNIANYCH WRAŻEŃ ORAZ WSPOMNIEŃ

Edyta I Pavol